« مهمان ما » یک سامانه خدمات و تبلیغی و رفاهی است که با بهره گیری از تازه ترین تکنولوزی های روز به منظور تسهیل تعامل هر چه بیشتر مشتریان با مراکز و فروشگاه ها می باشد و روز به روز بر اين امكانات می افزاید.


« مهمان ما » این امکان را در اختیار اعضا باشگاه مشتریان خود قرار داده است تا بدون هیچ گونه هزینه ای ( مالی – زمانی ) با بهره گیری از سیستم تورمجازی در بین مراکز و فروشگاه ها (اعم از کافه، رستوران ، مجتمع های خدماتی رفاهی، باغ تالار، اقامتگاه های شهری و روستایی و ...) گشت و گذار داشته باشند و از قابلیت ها، امکانات ، خدمات ، محصولات و اخبار مختص آن مرکز اطلاع کسب نمایند


« مهمان ما » اولین سامانه ای در کشور می باشد که امکان رزرو آنلاین میز رستوران ها را در قالب تور مجازی (تصاویر 360 درجه) را برای کاربران عزیز به ارمغان آورده است.


« مهمان ما » شامل دو رویکرد می باشد؛ تخفیف و رزرو آنلاین . « مهمان ما » با سیستم رزرو آنلاین درصدد ایجاد فرهنگ جدیدی در حوزه استفاده از فضای اینترنت دارد که از جمله نمونه های آن می توان به رزرو اینترنتی میز رستوران، کافه، مجتمع های خدماتی رفاهی،اقامتگاه ها و ... اشاره نمود. همچنین کاربران عزیز می توانند با عضویت در باشگاه مشتریان « مهمان ما » به صورت نامحدود از تخفیف های ویژه حضوری تمامی مراکز طرف قرارداد با « مهمان ما » استفاده نمایند.